www.cvonline.hu

Export üzletkötő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1082270

Műanyagipari területen működő, stabil hátterű cég keres munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Kereskedelemre és készletgazdálkodásra vonatkozó feladatok ellátása,
  • Potenciális új partnerek felkutatása, piacépítés, üzletszerzés, új ügyfelek akvizíciója,
  • Meglévő ügyfélkörrel való együttműködés folyamatos bővítése,
  • A Vállalat jó hírnevének és üzleti kapcsolatainak erősítése; vásárokon, egyéb kereskedelmet érintő rendezvényeken a társaság képviselete,
  • Piackutató munka végzése, statisztikai, piaci jelentések és elemzések elkészítése.

Elvárások:
  • Szakirányú Bsc vagy Msc szintű végzettség (műszaki menedzser, gépész-vagy anyagmérnök, kereskedelem, marketing, külkereskedelem),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, további nyelvtudás előny (olasz, német, orosz),
  • Kiváló kommunikációs készség, tárgyalási gyakorlat,
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, proaktivitás, rendszerszemlélet,
  • Utazási hajlandóság (átlagosan havi 1-2 utazás EMEA területre),
  • Eredmény és sikerorientált szemlélet.

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés, prémiumrendszer,
  • Támogatás piacismeret megszerzésében,
  • Szakmai fejlődés lehetősége egy dinamikusan növekvő vállalatnál.

Előnyök:
  • Műanyagipari tapasztalat,
  • Termelő vagy gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett 2-5 év tapasztalat.

Nyelv:
  • Angol

  • Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre, amennyiben alkalmasnak tartja magát a feladatkör magas szintű ellátására.

Munkavégzés helye:
  • Kazincbarcika