www.cvonline.hu

Export ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Az Internet of Things (IoT), azaz a dolgok internetére épülő adatátviteli eszközöket gyártó, technológiai cég keres kimagasló motiváltságú kollégát az alábbi munkakörbe:
fő vagy mellékállású

export ügyfélmenedzser

Munkakör, főbb feladatok:

  • IoT eszközök és szolgáltatások értékesítése külföldi partner cégek felé
  • Új ügyfelek felkutatása és a termékek promóciója
  • Kiállításon történő reprezentáció
  • Idegen nyelvű telefonok és üzleti levelezések

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki/gazdasági szakirányban
  • Kiváló kommunikáció
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol vagy egyéb európai nyelvtudás, írásban, szóban egyaránt
  • Siker és eredményorientált személyiség
  • Precizitás és szervező képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és kimagasló üzleti jutalék

Munkavégzés helye:

  • Kötetlen (iroda vagy home office)