www.cvonline.hu

Export termékmanager

  • A hirdetés 1330 napja lejárt

Export termékmanager állás

Jelentkezési feltételek:

  • Élelmiszeripari felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes orosz nyelvtudás (szóban és írásban)
  • legalább 3 év húsipari technológusi gyakorlat
  • húsipari termékgyártásban szerzett tapasztalat
  • a húsipari alapanyagok, adalékanyagok, fűszerek ismerete
  • informatikai ismeretek (Ms Excel, World)

Előnyt jelent:

  • plusz kereskedelmi végzettség

Fő feladatok:

  • orosz partnerekkel való kapcsolattartás
  • orosz húsüzemekben próbagyártások elvégzése
  • export termékfejlesztésben való részvétel

Amit nyújtani tudunk:

  • a versenyképes fizetés
  • fiatal dinamikus kollektívában munkavégzés
  • folyamatos tanulási lehetőség
  • rálátás a hazai és nemzetközi fejlesztési tendenciákra
  • külföldi szakmai utakon való részvétel