www.cvonline.hu

Export szállítmányozási ügyintéző

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő cégünk magas szintű logisztikai szolgáltatásainak számos jónevű magyar és nemzetközin vállalat szavaz folyamatosan bizalmat. Dunaharasztin található logisztikai központunk fiatal csapatába keresünk

Export szállítmányozási ügyintézőt

Feladatok:

  • nemzetközi gyűjtőjáratok tervezése, diszponálása
  • megbízások és avizók feldolgozása, rögzítése
  • reklamációkezelés
  • napi szint ű kapcsolattartás a partnerekkel
  • szoros együttműködés a társosztályokkal a hatékony ügyfélkiszolgálás érdekében

Amit nyújtunk:

  • stabil munkahelyet egy nagymúltú
  • nemzetközi logisztikai cégnél
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • versenyképes fizetést
  • jelentős béren kívüli juttatásokat
  • modern munkakörülményeket
  • fiatalos munkahelyi légkört

Elvárások:

  • társalgási szintű aktív angol és / vagy német nyelvtudás
  • nagyfokú precizitás
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • csapatmunka
  • stressztűrő képesség

Előny:

  • közúti fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • valamilyen szláv nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Dunaharaszti (Szükség esetén a bejárás vállalati busszal a Népliget metrómegállótól biztosított. Menetidő: 30 perc)

Munkaidő: napi 8 óra

Jelentkezés: magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi
e-mail címen.

Kapcsolat: Gebrüder Weiss Kft., Varga Zsuzsanna, Humánfejlesztés

Bővebb információ aktuális állásajánlatainkról: Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol