www.cvonline.hu

Export sales vezető

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.07.
Hirdetés azonosító: 693594

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- A vállalat termékeinek első sorban nyugat-európai piacon történő értékesítése
- A partnerkör szélesítése, ügyféltárgyalások szervezése és lebonyolítása
- Árajánlatok koordinálása, szerződéskötés és a kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
- Piackutatás, új üzleti lehetőségek felderítése, versenytársak figyelése
- A meglévő export partnerekkel, ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás, termékértékesítés, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása és ápolása
- Értékesítési stratégia és akciótervek kidolgozása
- Rendszeres és ad-hoc jellegű jelentések készítése, az eredmények prezentálása a menedzsment felé
- Ügyfél adatbázis nyilvátartása, frissítése
- Kiállításokon, szakmai rendezvényeken való részvétel piacfelmérés céljából
- Követeléskezelés, proaktív kapcsolattartás a vevőkkel
- Napi kapcsolat az ügyvezető igazgatóval

Elvárások:

- Minimum 2-3 éves élelmiszeripari területen szerezett export-értékesítési tapasztalat
- 5 éves értékesítési tapasztalat
- Pékipari tapasztalat nem alapkövetelmény, de komoly előnyt jelent
- ANGOL vagy NÉMET nyelv tárgyalóképes ismerete
- Határozottság, magabiztos fellépés, dinamizmus, kitartás, eredményorientált személyiség
- Megbízhatóság, felelősségtudat, önállóság
- Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs, prezentációs és tárgyalási képességek
- Külföldi utazási hajlandóság
- Magabiztos MS Office ismeret
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes javadalmazási csomag
- Hosszú távon is biztos munkalehetőség
- Fejlődési és karrier lehetőség
- Vezetői tapasztalat szerzés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a