www.cvonline.hu

Export Sales Manager

  • A hirdetés 966 napja lejárt

Prémium kategóriájú élelmiszeripari alapanyag forgalmazó vállalat elsősorban európai piacépítéshez, értékesítésének fejlesztéséhez az egészséges életmód iránt érdeklődő, legalább 5 éves EXPORT ÜZLETKÖTŐI tapasztalattal rendelkező munkatársakat keres, folyamatosan bővülő csapatába

EXPORT SALES MANAGER

munkakörbe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártói képviselet a kijelölt európai területeken;
  • A cég export stratégiájának megalkotása és aktív részvétel annak végrehajtásában;
  • Meglévő export kapcsolatrendszer működtetése, új vevők felkutatása és akvirálása;
  • Értékesítési lehetőségek elemzése, termékpozicionálás;
  • Új piacra történő belépés előkészítése;
  • Kiállításokon való részvétel;
  • Önálló exportértékesítés, megrendelések nyomon követése;
  • A partnerek munkájának napi szintű támogatása, telefonos/személyes kapcsolattartás;
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés (statisztikai piaci elemzések).

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Élelmiszeripari alapanyag / Gyógyszeripari alapanyag vagy Élelmiszer B2B értékesítésben szerzett min. 5 éves EURÓPAI kereskedelmi tapasztalat;
  • Európai B2B piacismeret és működő kapcsolatrendszer az IPARI szegmensben;
  • Aktív tárgyalóképes ANGOL, és az angol mellett egy második világnyelv ismerete legalább erős kommunikációs szinten (német vagy francia vagy spanyol vagy olasz vagy orosz);
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség;
  • Teljesítmény-orientáltság, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság;
  • Üzleti utak, rendezvényeken való részvétel vállalása;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Amit nyújtani tudunk:

  • Gyártói háttér, hiánypótló, népszerű és szerethető termékkör;
  • Felelősségteljes munka, és az ezzel együtt járó lehetőség egy nagy sikerek előtt álló projektben;
  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalkozás;
  • Alapbér és teljesítményarányos motivációs rendszer;
  • Dinamikus, fiatal csapat, támogató munkatársi légkör;
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök.

Munkavégzés helye:

Budapest és külföldi üzleti utak

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Külföld
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Orosz, Olasz, Spanyol, Francia, Német, Angol