www.cvonline.hu

Export sales manager

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1085114

Nemzetközi hátterű, területén a piacvezetők közé tartozó termelővállalat kereskedelmi csoportjába keresünk új munkatársat
Feladatok:

  • A vállalat termékeinek értékesítése Nyugat-Európában (Anglia, Skandinávia és Benelux államok),
  • Új vevők szerzése, meglévő vevőkapcsolatok ápolása,
  • Piacbővítés,
  • Kiállításokon való részvétel,
  • Ajánlatok adása, tendereken való részvétel,
  • Rendszeres, személyes vevőlátogatás,
  • A kitűzött üzleti és értékesítési célok megvalósítása,
  • Riportálás.

Elvárások:
  • Felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség,
  • Minimum 2 éves vállalati környezetben szerzett B2B, vagy direkt értékesítési tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás,
  • Mobilitás, nagyfokú utazási hajlandóság,
  • Vevőközpontú gondolkodás,
  • Határozott fellépés,
  • Kiváló kapcsolatteremtési és kommunikációs készség,
  • Proaktív, dinamikus személyiség,
  • Nagy munkabírás, rugalmasság,
  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Elkötelezettség, célorientáltság,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office- Word, Excel),
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.