www.cvonline.hu

EXPORT SALES MANAGER (HR7707183X)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.10.24.
Hirdetés azonosító: 1189525
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

EXPORT SALES MANAGER

(HR7707183X)

MEGBÍZÓNK:

Európa legnagyobb hidromasszázs és jakuzzi gyártója a felvételt hirdet export manager (nemzetközi területi képviselő) munkakörbe DABASI munkavégzéssel.  A 2003-ban alapított vállalatot meghatározza az innováció, a gyors növekedés és a családias légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Dabas

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • A munkakör és az azzal együtt járó feladatok számos kihívást és változatosságot rejtenek magukban. Egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnak lehet a tagja.
  • Mindemellett a cég minden szükséges eszközt biztosít a sikeres munkához, úgy mint céges autó, telefon, laptop illetve értékesítési jutalék a teljesítmény alapján.

FŐBB FELADATOK:

  • Új partnerek felkutatása nemzetközi szinten illetve a meglévő külföldi partnerek látogatása.
  • Tárgyalások előkészítése, elemzések, értékelések készítése, tárgyalásokon való részvétel és szerződéskötés.
  • Értékesítési bemutatók, vásárok, vevői oktatások szervezése és a cég képviselete szakmai kiállításokon.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Nemzetközi értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Kiváló kommunikációs, tárgyaló és szervező készség
  • Üzleties megjelenés
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalattal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne karriert építeni és egy sikeres támogató csapat tagja lenni akkor kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gomb segítségével.

A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját! HR7707183X

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya