www.cvonline.hu

Export sales back office munkatárs

  • A hirdetés 314 napja lejárt
Partnercégünk:

Egy reklám- és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú cég

Munkavégzés helye:

Budapest, Népliget

Feladatok:
  • Budapesti székhelyről kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Beérkezett rendelések kiteljesítése, nyomon követése
  • Kiszállítások megszervezése
  • Ajánlatkérések feldolgozása, megválaszolása
  • Napi adminisztráció, riportok készítése
Elvárások:
  • Magas szintű LENGYEL és angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Adminisztrációban való jártasság
  • Nagyfokú precizitás
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Tanulni vágyás, szorgalom, fiatalos lendület
Előnyök:
  • Közép- vagy felsőfokú külkereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkavégzés ideje:

Hétfő-péntek: 8:30-17:00

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igényének feltüntetésével kérjük elküldeni

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő