www.cvonline.hu

Export projekt ügyintéző

  • A hirdetés 644 napja lejárt

Az Agrikon-Alfa Ipari és Kereskedelmi Kft.

felvételre keres nyugat-európai értékesítési tevékenységéhez

export projekt ügyintéző

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A rozsdamentes üzletági értékesítési tevékenység, vevői megrendelések bonyolítása.
  • Megrendelői kapcsolattartás, ajánlatok adása, műszaki egyeztetés.
  • Projekt dokumentációk, pályázati anyagok teljes körű összeállítása.
  • Árkalkulációk készítése.
  • Fuvarszervezés, számla előkészítés.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú mérnöki és/vagy külkereskedelmi végzettség
  • Közép és –vagy felsőfokú Angol nyelvtudás.
  • Értékesítésben szerzett gyakorlat, kereskedelmi-és műszaki tapasztalat.
  • Számítógépes ismeretek, AutoCad
  • Határozott tárgyalási, kommunikációs illetve kapcsolatteremtő készség, kreativitás, dinamizmus, felelősségteljes, céltudatos, önálló munkavégzés.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Agrikon-Alfa Kft. 6001 Kecskemét, Pf.: 368., vagy emailben az alábbi e-mail címen.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol