www.cvonline.hu

EXPORT MUNKATÁRS

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 778491
lejárt

  Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező KERÉKPÁR GYÁRTÓ ÉS FORGALMAZÓ vállalata keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • A vállalat export értékesítési feladatainak támogatása
  • Beérkezett rendelések teljes körű feldolgozása, nyomon követése
  • Bérgyártás koordinálása
  • Exporthoz kapcsolódó logisztikai feladatok
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Értékesítés adminisztratív támogatása
  • Napi adminisztráció, heti, havi riportok készítése
  • Kiállításokon, vásárokon való együttműködés

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Társalgási német nyelvtudás
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, stb.)
  • Jó kommunikációs képességek
  • Önállóság és terhelhetőség
  • Nagyfokú precizitás
  • Tanulni vágyás, szorgalom
  • Csapatban való együttműködés

Előnyök:

  • Német középfokú nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat vállalat irányítási rendszer használatában

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Megbízónk egy olyan lehetőséget kínál Önnek, melynek keretében egy érdekes piacon működő, dinamikusan fejlődő magyar cégnél próbálhatja ki magát egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Export sales
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Export sales

Egyéb információk:

  • Jelentkezni fényképpel ellátott, magyar, német és angol nyelvű szakmai önéletrajz elküldésével lehet
  • Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban
  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió