Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Export manager

  • Frissítve 20 napja

Az LDSZ Kft.

munkatársat keres

munkakörbe.

Az LDSZ Kft. Magyarország egyik vezető biztonsági video és behatolás-jelző forgalmazója. Cégünk 1993 óta segíti a bűnmegelőzést kiváló műszaki színvonalat képviselő, mégis bárki számára elérhető árszínvonalú termékekkel és szolgáltatásokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség Közgazdaságtudományi Karon
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás
  • + 1 idegen nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Fizetés: Nettó 185.000 Ft- 310.000 Ft, jutalékos rendszerben
  • Céges telefon

Munkavégzés helye: Pécs, Budapest

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Pécs, Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika, Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pécs, Pest