www.cvonline.hu

Export manager (nemzetközi területi képviselő)

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

export manager (nemzetközi területi képviselő)

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása nemzetközi szinten
  • Meglévő külföldi partnerek látogatása
  • Tárgyalások előkészítése, elemzések, értékelések készítése
  • Tárgyalásokon való részvétel, szerződéskötés
  • Értékesítési bemutatók, vásárok, vevői oktatások szervezése
  • Cég képviselete szakmai kiállításokon
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Aktív piacfejlesztés
  • Magas vevői elégedettség elérése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol/német/spanyol/francia nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (kb.: 40-50%)
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs, tárgyaló és szervező készség
  • Üzleties megjelenés
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalattal.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörbe szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Céges autó, telefon, laptop
  • Cafeteria
  • Dinamikus, fiatalos környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Bónusz
  • Kihívásokkal teli, változatos pozíció.

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva a pozíció megjelölésével.

Rólunk bővebben: www.wellis.hu

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő