www.cvonline.hu

Export koordinátor - INTS/13/9

  • A hirdetés 269 napja lejárt

Partnerünk piacvezető kereskedelmi nagyvállalat, mely élőállat és hús importjára és exportjára specializálódott. Jelenleg logisztikai csapatukba keresnek export koordinátor munkatársat állandó délutáni és éjszakai munkavégzésre.

Feladatkör:

     • Vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás angol nyelven

     • A piacon lévő területi képviselők munkájának támogatása

     • Ajánlatok előkészítése, elkészítése és követése

     • Rendelések feldolgozása, számlázása

     • Értékesítési támogatás a cég vevői számára

     • Szerződések kötése, betartásának biztosítása

     • Az export kereskedelem tevékenységének tervezése, szervezése

     • Reklamációk kezelése

     • Potenciális ügyfelek beazonosítása, új ügyfelek szerzése

     • Ügyféligények folyamatos követése

     • Logisztikai tevékenység megszervezése: export szállítmányok koordinálása a világ különböző országaiba

     • Kapcsolattartás légi / közúti / vízi szállítmányozó társaságokkal, szerződéskötés

     • Az export piacokon a szerződött képviselő cégek koordinációja, felügyelete

Elvárások:

     • Gazdasági és/vagy logisztikai diploma

     • Érdeklődés az export sales terület iránt

     • Kiváló kommunikációs képesség

     • Aktív angol és/vagy német és/vagy francia nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

     • 1-3 év szakmai tapasztalat

     • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

     • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre

     • Felelősségtudat és precizitás

     • Folyamat és rendszerszemlélet

     • „B” kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi feltétel

Előny:

     • Más idegen nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

• Kulturált munkakörülmények, nagyon jó hangulatú, fiatalos, lendületes csapat

· Valóban ösztönző, versenyképes fizetés, szükség esetén fizetett túlóra

· Hosszú távú biztos háttér, egy dinamikusan növekvő kereskedelmi vállalat csapatában

· Változatos munkakör (magyar és nemzetközi ügyfelek)

· Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások

 Munkavégzés helye:

     • Pest megye dél-pesti oldalán

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő