www.cvonline.hu

Export kiszállítási felelős

  • A hirdetés 1353 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Termékek export feladatainak ellátása,
  • termékek csomagolása,
  • munkájával kapcsolatos adminisztráció,
  • kiszállításra való átadás
  • a részleg berendezéseinek és eszközeinek tisztán tartása.
Elvárások:
  • középfokú végzettség (érettségi),
  • számítógépes ismeret,
  • előny: angol nyelvtudás,
  • precizitás.
Amit kínálunk:
  • Munkaidő:
  • több műszakos munkarend 8:00 - 16:00
  • 12:30 - 20:30
  • Munkavégzés:
  • Budapest, 15. kerület
  • Fizetés: fix bruttó órabér + műszakpótlék
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia kód: HEK-01
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a referencia kód vagy a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése