www.cvonline.hu

Export import ügyintéző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.18.
Hirdetés azonosító: 1132378

Pozíció leírása / Job description

Vámkezelői képesítéssel rendelkezel? Szeretnél egy nívós, ismert cégnél megalapozni a karriered?

Akkor jelentkezz MOST!
Feladatok:
Vámokmányok kiállítása, kezelése, export vámkezelés
Ügyfelek kiértesítése, szóbeli-írásbeli kommunikáció
Vámkezeléshez szükséges okmányok bekérése, információ nyújtás

Munkaidő: Három műszakos (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtér

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség
Vámkezelői képesítés
Vámkezelői gyakorlat
Számítógépes alapismeretek (számítógép kezelés, Word, Excel)
Vámokmány kitöltő programok ismerete
Stressztűrő, dinamikus, önálló személyiség

Előny:
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes bérezés
Karrierépítési lehetőség
Fiatalos csapat
Pörgős munkanapok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján