www.cvonline.hu

Export-Import Ügyintéző

  • A hirdetés 178 napja lejárt

 A Federal Express Corporation (FedEx) a világ egyik legnagyobb logisztikai vállalata. A kiterjedt légi, valamint földi infrastruktúrát kihasználva a világ GDP-jének 90%-át adó területeket köti össze 1-2 napos határidővel. A FedEx nemzetközi hálózata megbízható és flexibilis módón teszi lehetővé dokumentumok, csomagok és teheráru küldemények időgarantált kézbesítését világszerte. Munkáltatóként az Emberek-Szolgáltatás-Profit filozófiának megfelelően a FedEx elkötelezett a munkavállalók elégedettsége mellett.

 Jelenleg a Vecsésen működő operációs osztályunkra keresünk

 munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Küldemények különféle adminisztrációja
  • Küldemények szkennelése
  • Import- és export szortírozásban, feldolgozásban való részvétel

 Elvárások:

  • Angolnyelv-tudás az állás betöltéséhez szükséges,
  • Futárszolgálatnál, raktározásban szerzett tapasztalat előny

 Amit a FedEx kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Képzési és karrierlehetőség
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, valamint motivációs levelét, a pozíció megjelölésével, a lenti e-mail címre.