www.cvonline.hu

Export - Import Koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.01.05.
Hirdetés azonosító: 965124

Megbízónk több száz autós kiegészítő kizárólagos disztribúcióját végzi Magyarországon. Budapest környéki székhelyükre keresünk új kollégát Export - Import Koordinátor (Dél-Pest) pozícióba.

Feladatok:

- Számlázás, megrendelések feldolgozása
- Import beszerzési feladatok ellátása
- Adminisztrációs feladatok végzése
- Belföldi és külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
- Export tevékenység támogatása
- Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, felmerülő igényeinek kezelése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Preferáltan 2-3 éves kereskedelmi szakmai tapasztalat
- Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban is)
- MS Office , Excel magabiztos használata
- Precíz, analitikus gondolkodás

Amit kínálunk:

- Stabil szakmai háttér
- Versenyképes csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján