www.cvonline.hu

Export és belföldi értékesítési vezető

  • A hirdetés 180 napja lejárt

Nagy múltú, 85%-ban nemzetközi piacokra (Nyugat-Európa, Skandinávia) szállító, milliárdos forgalmú fémipari gyártó és kereskedő partnerünk részére nyújtunk támogatást abban, hogy sikeresen kiválasszuk Export és belföldi értékesítési vezető munkatársukat.

A munkakör fő célja: a vállalat vevőkapcsolatainak kezelése, az export és hazai értékesítői csapat vezetése, irányítása, a vevőkör bővítése. A vevők megelégedettségének és lojalitásának megtartása. A termékcsoportokra vonatkozóan optimális értékesítési csatornák kiépítése és működtetése, a megrendeléseken keresztül a vállalat bevételeinek növelése.

Feladatok:

-          4 fős export sales, 1 fő belföldi sales + 1 fő marketing munkatárs vezetése

-          Az árajánlati tevékenység irányítása a minőségbiztosítási eljárásban rögzítettek szerint

-          Üzletfejlesztési tevékenység fejlesztése, potenciális ügyfelek, piacok felkutatása és ezen tevékenység irányítása

-          A legnagyobb vevőkkel közvetlen kapcsolattartás fenntartása

-          Nagyon szoros együttműködés a mérnökséggel és termelésvezetéssel

-          Meglévő ügyfélkör megrendelés állományának bővítése

-          Éves értékesítési terv elkészítése, a meglévő vevőkre részleteiben is; havonkénti alakulásának nyomon követése

-          A tervek és előrejelzések kommunikálása a vezetés és a társvezetők felé

-          A sales osztály éves közvetett költségtervének elkészítése és betartása

-          Jelentések, elemzések és kimutatások elkészítése

-          Az értékesítést támogató marketing tevékenység irányítása

Elvárás:

-          Felsőfokú végzettség (diploma)

-          A zömében külföldi megrendelők miatt az export sales tevékenységben és értékesítési csapat irányításában szerzett tapasztalat feltétel

-          A műszaki termékek és gyártási kapacitás értékesítése (bérgyártás) miatt a műszaki affinitás nagyon előnyös

-          Angol tárgyalóképes nyelvtudás, előny az aktív német nyelvismeret

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben kérdése merülne fel, kérem hívjon bizalommal. Mihalek Zoltán 06-20-9339-705 (Link megjelenítése)

Részleg

Export értékesítés

Helyek Bács-Kiskun
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Elvárt nyelvtudás Angol