www.cvonline.hu

Export értékesítő

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Multinacionális FMCG területén tevékenykedő partnercégünk keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel;
  • Forgalmi tervek teljesítése;
  • Piaci részesedés növelése;
  • Marketing-tevékenységek szervezése;
  • Partnertámogatás telefonon és e-mail-en keresztül.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív, folyékony spanyol vagy német nyelvtudás;
  • Legalább 1 év FMCG területén szerzett értékesítési tapasztalat;
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Dinamikus, fiatal csapat;
  • Multinacionális környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012