www.cvonline.hu
Export értékesítő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.02.
Jelentkezési határidő: 2015.07.09.
Hirdetés azonosító: 932702
lejárt

(Komárom-Esztergom)

Pozícióleírás
Megbízónk egy folyamatosan fejlődő magyar vállalat, amely higiéniai termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Dinamikus fejlődésüknek köszönhetően jelenleg új piacok megnyerésére keresnek kollégát

Export értékesítő pozícióba.

Az új munkatárs feladatai a következők lesznek:
- meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
- új ügyfelek felkutatása hazai és nemzetközi piacokon egyaránt
- piaci adatok gyűjtése, elemzése
- kitűzött értékesítési célok elérése
- a tevékenységhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása, látogatási terv készítése

Követelmények
Az ideális pályázó a következőkkel jellemezhető:
- felsőfokú végzettség
- aktív angol és német nyelvtudás (a munka során nélkülözhetetlen, az interjún tesztelésre kerül)
- értékesítői véna, értékesítésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
- sokrétű, párhuzamosan futó feladatok kezelésének képessége
- jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- rendszeres utazások vállalása a környező országokba
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PP)
- személygépkocsi vezetési gyakorlat

A vállalat székhelye Esztergom, a munkavégzés helyszíne tekintetében viszont rugalmas, nagyobb részben otthonról végezhető. A pozíció jellegéből fakadóan időszakosan néhány napos külföldi utazással jár.

A vállalat anyagi és szakmai megbecsülést, hosszú távú munkahelyet és fejlődési lehetőséget kínál a sikeres pályázónak.