www.cvonline.hu
Export értékesítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.04.16.
Hirdetés azonosító: 782719
lejárt

Élelmiszer ipari alapanyag forgalmazással foglalkozó ügyfelünk keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • B2B értékesítés
  • részvétel a vállalat export tevékenységének fejlesztésében
  • export kapcsolatok működtetése, fejlesztése, új vevők akvirálása
  • önálló exportértékesítés
  • új piacra való belépés előkészítése és kivitelezése

Elvárások:

  • Angol és német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Alapanyag (lehetőleg élelmiszer ipari alapanyag) értékesítésben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Külföldi üzleti utakon, rendezvényeken való részvétel vállalása

Amit nyújtunk:

alapbér és teljesítményarányos juttatási rendszer
dinamikus, fiatal csapat, támogató munkatársi légkör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.