www.cvonline.hu
Export értékesítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.01.28.
Hirdetés azonosító: 726793
lejárt

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, FMCG területen működő vállalat, aki számára munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • részvétel a vállalat export tevékenységének továbbfejlesztésében
  • meglévő export kapcsolatrendszer működtetése, fejlesztése, új vevők akvirálása
  • márkaépítés és márka képviselet a kijelölt európai területeken, élelmiszerláncokban
  • új termékek bevezetése
  • önálló exportértékesítés
  • új piacra való belépés előkészítése és kivitelezése

Elvárások:

  • minimum 3 év FMCG termékek értékesítésében szerzett tapasztalat európai területen működő élelmiszerláncoknál
  • aktív, tárgyalóképes ANGOL és NÉMET nyelvtudás
  • kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • külföldi üzleti utakon, rendezvényeken való részvétel vállalása

Amit nyújtunk:

  •  hiánypótló, népszerű termékkör
  • dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalkozás
  • alapbér és teljesítményarányos juttatási rendszer
  • dinamikus, fiatal csapat, támogató munkatársi légkör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.