www.cvonline.hu

Export értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

Export értékesítő munkatársat keresünk!

Naponta Kft., a Cerbona termékek gyártója és forgalmazója export értékesítési területének bővítése céljából keres munkatársat!

Elsősorban olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik a export értékesítői területen már eredményt értek el!

Feladatok:

  • Új külföldi partnerek/élelmiszerláncok felkutatása
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Teljes értékesítési folyamat menedzselése
  • Külföldi kiállításokon való részvétel
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • Értékesítési jelentések elkészítése
  • Értékesítési tervek megvalósítása

Elvárások:

  • Minimum 3-4 éves értékesítési tapasztalat
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikáció és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság és sokoldalú önálló munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Jó adminisztrációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • További nyelvek tárgyalás szintű ismerete
  • FMCG területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú külkereskedelmi végzettség

Amit nyújtunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő hazai vállalati háttér
  • Versenyképes teljesítmény-orientált juttatási csomag
  • Infrastruktúra biztosítása a munkavégzéshez
  • Sokoldalú, változatos munka

Jelentkezés: Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol