www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1075588
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő, európai piacokon is jelenlévő vállalkozás, amely

EXPORT ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keres.

Feladatok:
  • Új partnerek akvirálása, meglévő kereskedelmi kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Alapanyagok és késztermékek export piacokra történő értékesítése
  • Új üzleti és piaci lehetőségek felkutatása
  • Elemzések készítése
  • Értékesítési stratégia kialakításában aktív részvétel, tervszerű végrehajtásának biztosítása
  • Értékesítési tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Szerződések előkészítése, éves megállapodások megkötése
  • A szerződéses feltételek teljesítésének felügyelete
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés
  • Önálló munkavégzés
Elvárások:
  • Tárgyalási szintű angol és német nyelvtudás, munkanyelvként tudja használni
  • Értékesítésben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
Előny:
  • Alapanyag kereskedelemben és FMCG értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalkozás
  • Felelősségteljes munkakör
  • Kimagasló alapbér és teljesítményarányos motivációs rendszer
  • Fiatal csapat, támogató munkatársi légkör
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC