www.cvonline.hu

Export Értékesítési Menedzser

  • A hirdetés 609 napja lejárt

A TU-PLAST KFT. a svájci székhelyű HOFFMANN NEOPAC AG. cégcsoport tagjaként, Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag csomagolóipari vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Társaságunk több mint 18 éves szakmai tapasztalattal, valamint korszerű műszaki háttérrel megbízható, rugalmas, gyors és nagy kapacitással rendelkezik.

Mi hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt értékesítő szakembert:

munkakörbe.

Akinek a feladata:

  • A vállalat termékeinek értékesítése a nyugat- európai export piacokon,
  • Új vevők szerzése, meglévő vevőkapcsolatok ápolása,
  • Piacbővítés,
  • Kiállításokon való részvétel,
  • Ajánlatok adása, tendereken való részvétel,
  • Rendszeres, személyes vevőlátogatás,
  • A kitűzött üzleti és értékesítési célok megvalósítása.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség,
  • tárgyalóképes angol és német nyelvtudás,
  • min. 2 éves vállalati környezetben szerzett B2B, vagy direkt értékesítési tapasztalat,
  • mobilitás, nagyfokú utazási hajlandóság,
  • vevőközpontú gondolkodás,
  • önálló és csapatbeli munkavégzésre képes,
  • dinamikus, energikus személyiség,
  • kiváló kommunikációs képesség.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, hasonló munkakörben, nemzetközi termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Francia nyelvtudás

Az ideális jelölt:

  • Proaktív, kezdeményező személyiség, képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Terhelhető, pontosan betartja a határidőket, nagyfokú rugalmassággal rendelkezik,
  • Elkötelezett, célorientált, munkájára igényes, precíz, pontos.
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát legkésőbb 2015. július 21-ig a lenti e-mail címre küldje el.

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő