www.cvonline.hu

EXPORT – IMPORT ÜGYINTÉZŐ (6123)

  • A hirdetés 1252 napja lejárt

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő papír és higiéniai termékeket forgalmazó vállalat.
Lendületes, kreatív, eltökélt jelölteket keresünk partnercégünk szigetszentmiklósi, majd százhalombattai telephelyére az alábbi munkakörbe:
Export – import ügyintéző

Elvárások:
•Minimum középfokú végzettség
•Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
•Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
•Jó kommunikációs készség
•Elhivatottság, motiváltság, precíz munkavégzés
•Problémamegoldó képesség

Főbb feladatok:
•Import és belföldi beszerzések leadása a külföldi, belföldi partnerek felé, fuvarszervezés
•Aktív részvétel a megrendelések elkészítésében
•Kapcsolattartás a külföldi, belföldi partnerekkel, e-mailen, telefonon
•Fordítások készítése (prospektusok, honlap, termékleírások)
•Értékesítők támogatása (árlisták nyomtatása, minták összekészítése)
•Időszakos jelentések, riportok elkészítése
•Általános adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:
•Barátságos munkakörnyezet
•Anyagi és erkölcsi megbecsülés
•Hosszú távú, biztos munkahely

Előny:
•Német nyelvtudás
•Kulcs Ügyvitel program ismerete előny

A pozíció betöltésének ideje: azonnal

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, várjuk az önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre. A tárgyban, kérjük, jelölje meg: „Export-import ügyintéző”.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:06 1/ 279-0624