www.cvonline.hu

EXPERTISE ELECTRONIC SERVICE ENGINEER

  • A hirdetés 1016 napja lejárt

INTERNATIONAL  MANUFACTURER COMPANY OF MEDICAL EQUIPMENT SEEKS :

EXPERTISE ELECTRONIC SERVICE ENGINEERS

  • MUST BE ABLE TO PERFORM TROUBLESHOOTING ON VARIOUS ELECTRICAL CIRCUITRY -
  • ASSIST TO MANAGE THE SERVICE DEPARTMENT
  • ABLE TO LEAD A TEAM OF TECHNICIANS TO PROVIDE EXCELLENT SERVICE and QUALITY SUPPORT
  • knowledge of electronic components and diagrams.
  • proven experience
  • Capacity to work in a team and knowledge of English
  • Problem solving skills,
  • Great communication skills,
  • Accuracy,full time availability.
  • 5 work week
  • possess a valid qualified driving licence

Interest applicant kindly submit your curriculum vitae to the email address below.

Location SZENTENDRE ZIP CODE 2000, HUNGARY

Interview will be held IN of October

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr