www.cvonline.hu
Experienced Network Administrator (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 891570
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Az ügyfél SONUS SBC készülékeinek konfigurálása Lync környezetben és lokális telefónia hálozaton
  • Incident, Change és Problem Management a SONUS SBC készülélekkel kapcsolatosan
  • Együttműködés az ügyfél megoldócsapatával a Voice incidensek kezelésében és megoldásában

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Tapasztalat TCP/IP, routerek, switchek, hubok, tűzfalak, domainek területén, DNS, DHCP, HTTP, SNMP és Subnetting VOIP signaling protocolok területén (pl. SIP/SIP-I)
  • Voice network ismeretek: Gatewayek, SBC-k és routing platform ismeretek
  • Telefónia hálózati ismeretek, ISDN, PBX, Digital Signal (DS1/T1) és PSTN hálózatok
  • Csapatjátékos attitűd
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás - német előny

Előnyök:

  • TDM/VoIP protocolsok és call processing, (pl. SS7, ISDN, MGCP, SIP, SIP-T, H.323, transcoding, stb.)
  • Microsoft Lync ismeretek
  • Sonus SBC ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82353

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs