www.cvonline.hu
Experienced Informatica Developer (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 995021
lejárt
FELADAT
  • Német autóipari projektekben való részvétel
  • Adattárházak megismerése, specifikus ismeretek elsajátítása
  • Business és Controlling rendszerek fejlesztése
  • Business/operativ reportok/komponenesek karbantartása
  • Business Intelligence megismerése, fejlesztése
  • Cognos frontend/backend fejlesztés
  • Alkalmazásmenedzsment, 3. szintű támogatás
  • Change menedzsment, alkalmazásfejlesztés
  • Piacvezető platformokon való munkavégzés
  • konzultációs feladatok ügyféllel a probléma megfogalmazására
PROFIL
  • Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség
  • Jó angol nyelvtudás és alap német (dokumentáció olvasása) vagy erős német nyelvtudás
  • Cognos fejlesztési tapasztalat (Cognos 10 Report Studio)
  • Unix/Linux ismeret
  • SQL ismeretek – 1+ év.
  • Informatika – 3+ év
  • COGNOS 10 Report Studio - 3+ év
  • COGNOS 10  Query Studio - 3+ év

Kategória
IT / Informatika
Régió