www.cvonline.hu
Experienced Alkalmazás Üzemeltető (Linux) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 804990
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - LINUX alapú rendszerek és alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása

 - Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása

 - 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére

 - Események monitorozása, a felmerülő hibák javítása

 - Folyamatok kidolgozása és fejlesztése, automatizálás

 - Részvétel új technológiák bevezetésében

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú végzettség

 - 2-3 év szakmai tapasztalat Linux/UNIX alapú rendszerek szerver oldali üzemeltetésében

 - Web / Alkalmazás szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Apache, Tomcat)

 - Scriptnyelvek ismerete (Pearl, Bash)

 - Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelv ismeret

 - Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete

 - Rendszerszemlélet, precizitás

 - Komplex problémák gyors megértése

Előny

 - JBoss, Weblogic server, Oracle adatbázisrendszerek ismerete

 - Várjuk hozzánk jelentkezésed, ha a Linux rendszereket már rutinosan kezeled, otthonosan mozogsz szerverek   üzemeltetésében, különböző szoftverek telepítésében és azok konfigurálásában, folyamatok automatizácójában, hibakeresésekben, szkriptelésekben.

Amit kínálunk

  - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80626

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs