www.cvonline.hu
Experienced Alkalmazás Adminisztrátor (Linux) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 749309
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - LINUX alapú rendszerek és alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása

 - Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása

 - 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére

 - Események monitorozása, a felmerülő hibák javítása

 - Folyamatok kidolgozása és fejlesztése, automatizálás

 - Részvétel új technológiák bevezetésében

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú végzettség

 - 2-3 év szakmai tapasztalat Linux/UNIX alapú rendszerek szerver oldali üzemeltetésében

 - Web / Alkalmazás szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Apache, Tomcat)

 - Scriptnyelvek ismerete (Pearl, Bash)

 - Legalább középszintű német, és alapszintű angol   nyelvismeret

 - Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák,   komponensek ismerete

 - Rendszerszemlélet, precizitás

 - Komplex problémák gyors megértése

Előny:

 - JBoss, Weblogic server, Oracle adatbázisrendszerek ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79906

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs