www.cvonline.hu

Expeditor

  • A hirdetés 366 napja lejárt

Mindig is szeretted az autókat?

A mezőlaki telephelyünkre jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk jelölteket:

Expeditor

Feladatok:

  • vevői kapcsolattartás
  • gyártástervezés
  • késztermék készletgazdálkodás
  • vevői logisztikai reklamációk kezelése
  • eseti fuvarszervezés
  • KPI-ok és kimutatások kezelése

Követelmények:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség, logisztikai tanulmányok (felsőfokú végzettség előny)
  • Autóipari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás (német vagy más idegen nyelv ismerete előny)
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő