www.cvonline.hu

Expeditor (Referenciaszám: HM-1090)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.04.10.
Hirdetés azonosító: 879120

Feladatok:

  • Biztosítani, hogy a kiszállítások a vevői megrendelések szerint történjenek
  • Rendelés-előrejelzések elemzése, termelési kapacitás-tervezés
  • Leltárak ellenőrzése és az optimális raktárkészlet biztosítása
  • Termék változások, új termék bevezetés, kifutás esetén a BOM listák frissítése
  • Szállítási költségek elemzése, nyomon követése, költségcsökkentő javaslatok tétele
  • Kimenő, bejövő szállítmányok dokumentációjának kezelésére akció terv kidolgozása
  • Szoros együttműködés a logisztikai szervezettel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló szakmai tapasztalat multinacionális környezetben
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1090-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő