www.cvonline.hu

Expedíciós ügyintéző

  • A hirdetés 1221 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: adminisztráció, asszisztencia

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • a K&H Bank és KBC csoport részére érkező külső és belső küldemények fogadása, postázó rendszerbe történő rögzítése, címzetthez való eljuttatása belső postán keresztül
  • szoros együttműködés a társterületekkel
  • a K&H Bank és KBC csoport részéről kiküldendő külső és belső küldemények postázó rendszerben történő rögzítése, futárszolgálati vagy postai megbízottnak történő átadása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • érettségi bizonyítvány,
  • hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • biztos Word, Excel tudás
  • kitartás, önállóság, jó stressztűrő képesség
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • WinPa rendszer ismerete előnyt jelent

Szükséges végzettség: középfokú

Szükséges nyelvismeret: angol (kezdő)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol