www.cvonline.hu

Executive Chef

  • A hirdetés 1061 napja lejárt

LIFESTYLE HOTEL MÁTRA****superior

Executive Chef-et

keres

Feladatok:

  • konyha nyereségességének megteremtése érdekében folyamatos piacképes kínálat biztosítása,
  • a termelő- és vendégterében előforduló munkafolyamatok zökkenőmentes szervezése és irányítása,
  • rövid és hosszú távú stratégiai tervezés mellett a napi operatív feladatok ellátása,
  • a konyhai személyzetet kiválasztása, motiválása, fejlesztése, értékelése,
  • étlap kialakítása, elkészítése.

Elvárások:

  • minimum középfokú szakmai végzettség
  • minimum 4 év konyhai vezetői pozícióban, vagy 2 év Executive Chef pozícióban eltöltött idő
  • a tradicionális, és korszerű mediterrán konyha, valamint a francia bisztró-ételek kiváló ismerete
  • költséghatékony gazdálkodói képesség (kiemelten a munkaerő, és felhasznált anyagok területén)
  • folyamatos önképzés az új és korszerű ételek elkészítésében, innováció iránti elkötelezettség
  • ételek minőségi és megjelenési sztenderdizálásra való képesség
  • a HACCP szabványok kiváló ismerete, és alkalmazása
  • vezetői tapasztalat
  • kiváló írásbeli, és szóbeli kommunikációs képesség
  • MS Office, valamint éttermi ügyviteli rendszerek felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Mátraháza (Szállás lehetőséget biztosítunk)

Fényképes önéletrajzzal, és referenciák megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő