Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Exclusive delikát bolti kisegítői diákmunka


 
Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1155889

Exclusive delikát bolti kisegítői diákmunka
Feladatok:

  • Pénztárosi és árufeltöltői feladatok ellátása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság, talpraesett és problémamegoldó személyiség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bruttó 850-1020 Ft/órabér
  • Ingyenes betanítás
  • Orvosi alkalmassági biztosítása

Jelentkezés módja:

Egyéb hasonló állások Önnek
Diákmunka

Trenkwalder Kft

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. diák...
Zala


BOLTI ELADÓ

Magyarországi Autonóm Orthodox Izraelita Hitközség

BOLTI ELADÓ   munkatársat keresünk kis élelmisz...
Budapest, VII. kerület, Pest


Bolti eladó

Cégnév elrejtése

Debreceni Papír-Írószer üzletbe, Érettségivel, ...
Debrecen, Hajdú-Bihar