www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1046931
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Most az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Exchange/Sharepoint Architect (KF16-32)

Feladat:
  • Az e-mail és sharepoint szolgáltatásokra vonatkozó ügyfélelvárások elemzése
  • Megoldás keresési módszerek, megközelítések fejlesztése és a technikai megvalósíthatóság értékelése
  • Döntési javaslatok előkészítése
  • Részletes tervek, koncepciók elkészítése
  • Biztonsági- és adatvédelmi tervek elkészítése, egyeztetése
  • Átfogó Workplace Services rendszer kialakításának támogatása

Követelmények:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Desktop- infrastruktúra projektek vezetésében, valamint infrastruktúrák tervezésében és/vagy formatervezésében szerzett széleskörű tapasztalat
  • Tervezésben szerzett széleskörű, többéves és lehetőség szerint nemzetközi tapasztalat
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • A Windows 32/64 Bit alatt használt technológiák és infrastruktúrák alapos ismerete (különösképpen Microsoft Exchange és Sharepoint)
  • Hálózati infrastruktúrák alapos ismerete
  • Alapvető adatbázis-ismeretek

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet

Kezdés: azonnal
Foglalkoztatás: teljes munkaidős alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el online angol nyelvű önéletrajzát docx formátumban: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Java Fejlesztő

Work Force Kft.

Java fejlesztő Feladatok: - Web-es projektbe...
Magyarország

Ügyfélszolgálati munkatárs

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az ...

Front End Developer

On behalf our multinational client we are looki...