www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1046931
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Most az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Exchange/Sharepoint Architect (KF16-32)

Feladat:
  • Az e-mail és sharepoint szolgáltatásokra vonatkozó ügyfélelvárások elemzése
  • Megoldás keresési módszerek, megközelítések fejlesztése és a technikai megvalósíthatóság értékelése
  • Döntési javaslatok előkészítése
  • Részletes tervek, koncepciók elkészítése
  • Biztonsági- és adatvédelmi tervek elkészítése, egyeztetése
  • Átfogó Workplace Services rendszer kialakításának támogatása

Követelmények:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Desktop- infrastruktúra projektek vezetésében, valamint infrastruktúrák tervezésében és/vagy formatervezésében szerzett széleskörű tapasztalat
  • Tervezésben szerzett széleskörű, többéves és lehetőség szerint nemzetközi tapasztalat
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • A Windows 32/64 Bit alatt használt technológiák és infrastruktúrák alapos ismerete (különösképpen Microsoft Exchange és Sharepoint)
  • Hálózati infrastruktúrák alapos ismerete
  • Alapvető adatbázis-ismeretek

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet

Kezdés: azonnal
Foglalkoztatás: teljes munkaidős alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el online angol nyelvű önéletrajzát docx formátumban: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Algorithm Developer

Work Force Kft.

On behalf our multinational client we are looki...
Magyarország

Ügyfélszolgálati munkatárs francia nyelvtudással

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az ...

Ügyfélszolgálati munkatárs olasz nyelvtudással