www.cvonline.hu
Exchange/Sharepoint Architect (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 924931
lejárt
FELADAT

A Deutsche Telekom vállalati ügyfeleket kiszolgáló részlegeként a T-Systems integrált megoldásokat kínál az üzleti világ és a társadalom közös jövőjének biztosítása céljából. Globális infrastruktúrájú adatközpontjain és hálózatain keresztül a T-Systems informatikai és kommunikációtechnológia (ICT) szolgáltatásokat nyújt multinacionális vállalatoknak és közintézményeknek. Közel 46 000 munkavállaló dolgozik azon világszerte, hogy iparági tapasztalatát és az ICT innovációit ötvözve magas hozzáadott értékkel egészítse ki ügyfelei alapvető üzleti tevékenységét.

Az IT Services Hungary Kft. (ITSH) a T-Systems Enterprise 100 %-os tulajdonú magyar leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből vállalatunk az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik szeretik a kihívásokat, és életük részeként végzik hivatásukat.

Let IT be your passion!

  • Az e-mail és sharepoint szolgáltatásokra vonatkozó ügyfélelvárások elemzése (DTAG belső ügyfelei)
  • Megoldás keresési módszerek, megközelítések fejlesztése és a technikai megvalósíthatóság értékelése
  • Döntési javaslatok előkészítése
  • Részletes tervek, koncepciók elkészítése
  • Biztonsági- és adatvédelmi tervek elkészítése (SDSK)
  • A Telekom IT (DE)-n belüli releváns érintettekkel a tervezetek leegyeztetése
  • Átfogó Workplace Services rendszer kialakításának támogatása

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Desktop- infrastruktúra projektek vezetésében, valamint infrastruktúrák tervezésében és/vagy formatervezésében szerzett széleskörű tapasztalat
  • Tervezésben szerzett széleskörű, többéves és lehetőség szerint nemzetközi tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol és német nyelvtudás
  • A Windows 32/64 Bit alatt használt technológiák és infrastruktúrák alapos ismerete (különösképpen Microsoft Exchange és Sharepoint)
  • Hálózati infrastruktúrák alapos ismerete
  • Alapvető adatbázis-ismeretek
Személyiségbeli elvárások:
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Megnyerő fellépés
  • Gyors felfogóképesség és együttműködési hajlandóság

•Versenyképes fizetés és juttatási csomag
•Fiatal és barátságos csapat
•Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
•Cégen belüli előrelépési lehetőség
•Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Kisvállalati tanácsadó - Dunakeszi

UniCredit Bank Hungary Zrt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kele...
Dunakeszi

Prémium banki tanácsadó - Bécsi út

Budapest

Könyvelő

Randstad Hungary Kft.

Teljes körű könyvelő pozícióba keresünk munkatá...