www.cvonline.hu
Exchange/Sharepoint Architect (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 902352
lejárt
FELADAT

  • Change management szabályzatok, folyamatok és procedúrák karbantartása
  • Bevezetési specifikációk készítése az előzetes koncepciókból
  • RFC/change általános controllingja
  • Change bevezetés minimális kockázattal, időben és a change management folyamatoknak megfelelően
  • Annak biztosítása, hogy minden kolléga ismeri és használja a munkájához kötődő change management folyamatokat és rendszereket
  • Change Advisory Board (CAB) munkájában való részvétel
  • Change igények (RFC) vezetése, CAB találkozó napirendjének összeállítása, az információk megosztása az előzetes megfontolás elősegítése érdekében
  • Változások osztályozása és kategorizálása, eszkalációk, a change elindítása (release) a tervezéshez, RFC-k lezárása
  • Change rekordok elemzése a trendek vagy problémák meghatározására

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes német és legalább középfokú angol nyelvtudás
  • 3 év tapasztalat infrastruktúramenedzsment és ITIL folyamatok terén
  • SAP technológiák bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment készségek és tapasztalat

Előny

  • Tapasztalat jegykezelő rendszerekkel (pl. SAP Solution Manager, SM9)
  • ITIL bizonyítvány

Személyiségbeli követelmények

  • Jó elemzőkészség, alkalmazkodóképesség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunka képességek

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag 
  • Fiatal és barátságos csapat 
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat) 
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség 
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81237

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior rendszermérnök

QUADRON Kibervédelmi Kft.

Magyar tulajdonú, hazai és nemzetközi piacon is...
Budapest, Pest

ETL Developer (Data Stage / Websphere Message Broker / MQ Series Developer)

PBS International Kft.

Country:   Hungary (+36) • ...
Budapest

ETL Developer (Datastage)