www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Exchange rendszeradminisztrátor

Hozzáadva: 2017.06.21.
lejárt

A SWICON Zrt.,

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk informatikai rendszereket támogató csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba

Exchange rendszeradminisztrátor

Feladatai

  • Active Directory, Exchange és Lync szolgáltatások és objektumok felügyelete, incidensek kezelése, problémamegoldás és change menedzsment
  • Karbantartási feladatok elvégzése és továbbküldése, és felügyeleti és automata adminisztrációs alkalmazások üzemeltetése
  • Infrastruktúra (cluster) fejlesztési projektek műszaki tervezése, kivitelezése, koordinálása és dokumentálása
  • Klienshozzáférések tervezése és bevezetése Exchange Server 2003/2007 területén (MAPI, POP3, SMTP, IMAP4, OWA)
  • Exchange kliens oldalú incidensekben támogatás, konzultáció és iránymutatás
  • Együttműködés világszerte működő csoportokkal
  • Dokumentációk elkészítése, karbantartása
  • Támogatás és konzultáció belső és külső ügyfeleknek

Elvárások
  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (beszédben és írásban egyaránt)
  • min. 3 éves, Microsoft kliens és szerver menedzsment termékek bevezetésével, támogatásával kapcsolatos releváns referenciák
  • Active Directory/Exchange megoldások alapos ismerete
  • Windows 2003/2008 hálózati infrastruktúrájának ismerete (TCP/IP, DNS, stb.)
  • Strukturált gondolkodás
  • Kreatív es önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Jó fogalmazási és íróképesség
  • Dinamizmus, csapatszellem

Értékelt kvalitások
  • MCSE minősítés
  • SMTP és Mailrouting ismeretek Active Directory ismeretek SQL ismeretek Windows Server operációs rendszerek ismerete BlackBerry Enterprise ismeretek ,Sharepoint ismeretek
  • Exchange Powershell ismeret
  • Német nyelvismeret

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió