www.cvonline.hu
Exchange Alkalmazás Adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 815967
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - ITIL szerinti Exchange 2007, 2010 2. és 3. szintű üzemeltetés

 - Exchange 2007, 2010 zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása, migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség, vagy annak megfelelő   releváns tapasztalat

 - Aktív, legalább középfokú német nyelvtudás

 - ITIL szerinti üzemeltetési tapasztalat

 - Exchange üzemeltetési tapasztalat

 - Windows Server (2003-2008-2008 (R2) alapos ismerete

 - Kiváló csapatjátékos attitűd

Előny:

 - Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80875

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen