www.cvonline.hu
Exchange alkalmazás adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 739302
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Hosted Exchange 2010 üzemeltetés (Cloud)

 - Mailbox paraméterek kialakítása speciális ügyféligények szerint

 - Jogosultságkezelés

 - Mailbox adatbázisok létrehozása/mozgatása

 - Mailbox export/import

 - Incidenskezelés

 - Telefonos ügyelet ellátása

 - Managed Antispam szolgáltatás támogatása (gatewayek üzemeltetése, syslog Mail Log analízis)

Elvárások

 - Exchange (2007 vagy 2010) üzemeltetésben, és Windows Server üzemeltetésben szerzett tapasztalat

 - Exchange Powershell ismerete

 - SMTP és Mailrouting ismeretek

 - Alapvető Active Directory és SQL ismeretek

 - Tárgyalóképes német nyelvtudás

 - Jó kommunikációs készség

Előny:

 - Multi Tenant környezetek üzemeltetésében szerzett tapasztalat ( hosted )

 - BlackBerry Enterprise ismeretek

- MS Sharepoint ismeretek

- SQL üzemeltetésben szerzett tapasztalat / SQL programnyelv ismeretek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79650

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió