www.cvonline.hu
Exchange Alkalmazás Adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 636561
lejárt
FELADAT

 Feladatok

 - ITIL szerinti Exchange 2007, 2010 második szintű üzemeltetése

 - Exchange 2007, 2010 zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása

 - Migrációk lebonyolítása

 - Hibajavítás, ügyfélkérések teljesítése

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség, vagy annak megfelelő releváns tapasztalat

 - Aktív, legalább középfokú német nyelvtudás

 - ITIL szerinti üzemeltetési tapasztalat

 - Exchange üzemeltetési tapasztalat

 - Windows Server (2003-2008-2008 (R2) alapos ismerete

 - Kiváló csapatjátékos attitűd

Előny:

 - Angol nyelvtudás

 Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

 - Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén

 - Karrier lehetőség

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése „állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78523

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió