www.cvonline.hu

Excel szakértő

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Országos hálózattal rendelkező kereskedelmi vállalat keres

munkatársat budapesti központjába.

Feladatok:

·         A vállalat termékadatbázisának feltöltése, fejlesztése és karbantartása

·         Adatbázis exportálás, importálás, szerkesztés és lekérdezés Excelben és a vállalat saját rendszerében

·         Termékinformációk összegyűjtése a társosztályoktól és a meglévő papír alapú katalógusokból

·         Cikkszámok és a hozzájuk tartozó információ folyamatos feltöltése, karbantartása és felügyelete

·         Adatszolgáltatás és kommunikáció a társosztályokkal

Elvárások:

·         MS Excel függvények professzionális használata - kiválasztási folyamat során tesztelésre kerül

·         1-2 éves releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

·         Minimum középfokú végzettség erős informatikai és/vagy logisztikai irányultsággal

·         Jó monotónia tűrés, precizitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

·         Dinamikus, fiatal csapat

·         Igényes munkakörnyezet

·         Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség

·         Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél

·         Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő