www.cvonline.hu

EWE / IWE Hegesztőmérnök

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 658762
lejárt

Ország:    Norvégia (+47)

A pozíció leírása:    Hegesztőmérnöki feladatok ellátása egy norvégiai vállalatcsoport csapatában.

Feladatkör, felelősségek:    Alkalmazandó gyártási technológia meghatározása

Technológiai utasítások elkészítése

Hegesztési munkák felügyeletének ellátása

Vezetése alá tartozó csapat munkájának irányítása

A munkavégzés időtartama: min. 1 év

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Hegesztőmérnöki végzettség

Nemzetközi minősítés(ek) megléte

A szakterületen szerzett több éves munkatapasztalat

Dinamikus, proaktív személyiség

Jó kommunikációs és szervezési készség

Nemzetközi környezetben, csapatban szerzett tapasztalat előny

Nyelvtudás:    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk több évtizedes múltra visszatekintő norvégiai vállalatcsoport, amely különféle specializált mérnöki szolgáltatások területén szolgálja ki partnereit.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Külföld