www.cvonline.hu

EVENT MANAGER

  • A hirdetés 1098 napja lejárt

Olyan Event manager kollégát keresünk Reklámügynökségünk csapatába, aki több éves rendezvényszervezői tapasztalattal rendelkezik

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Ajánlatadásban való jártasság
  • Prezentációk önálló kidolgozása
  • Alvállalkozói kör ismerete
  • Kulturális tájékozottság, kreativitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Brief alapján teljes körű ajánlatok kidolgozása
  • Prezentációk készítése, prezentálása
  • Elnyert projektek teljes körű lebonyolítása
  • Ügyfelekkel, alvállalkozókkal kapcsolattartás

Előny:

  • Jogosítvány
  • Több nyelv ismerete

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Érdeklődés esetén magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció megnevezése és a teljes név feltüntetése szükséges.

A beérkező pályázatokat bizalmasan kezeljük, viszont a jelentkezők nagy számára való tekintettel azokra csak pozitív elbírálás esetén tudunk válaszolni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol