www.cvonline.hu

Event manager

  • A hirdetés 1109 napja lejárt

Cégünk, a  Lighthouse Training Kft. TeamFun üzletága 16 éve foglalkozik együttműködést fejlesztő vállalati csapatépítő programok és céges rendezvények szervezésével. Évente átlagosan 80 programot, bonyolítunk le a legnagyobb magyarországi vállalatoknak.

1 fő főállású Event Managert keresünk a TeamFun üzletág csapatépítő élményprogramjainak értékesítésére, megszervezésére és lebonyolítására.

Feladatok:

  • Értékesítés, ügyfélkezelés
  • Ajánlatírás ügyfeleknek, költségkalkuláció készítés
  • Rendezvény teljes körű megszervezése (helyszínek, alvállalkozók megkeresése, ajánlatok bekérése, trénerek koordinálása)
  • Rendezvény-gazdaként a lebonyolításában részvétel
  • Új csapatépítő programötletek felkutatása, kifejlesztése
  • Sales anyagok elkészítése
  • Háttér feladatok elvégzése (riportok, kimutatások készítése)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (üzleti főiskola vagy egyetem)
  • BtoB területen értékesítési tapasztalat (min.  1 év)
  • Szervezési tapasztalat, projekt management tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervezői képesség
  • Kiváló írás- és fogalmazókészség
  • Számítástechnikai alkalmazások felhasználói ismerete (MS PowerPoint, Excel, Word)

Kompetenciák:

  • Üzleti szemlélet
  • Szolgáltatói attitűd
  • Folyamatos kapcsolatépítő készség új ügyfelekkel
  • Proaktív hozzáállás, kezdeményező készség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Határozott, agilis személyiség, magabiztos fellépés

Amit ajánlunk:

  • Egyéni kihívások, önálló munkavégzés, felelősség
  • Változatos szakmai munka
  • Minőségi mentorállás, szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés (alap + jutalék)
  • Használható tudás és tapasztalat a tréningek, vállalti rendezvények szervezésében

Csak akkor jelentkezz, ha hétvégi munkát is szívesen vállalsz!

Munkavégzés helyszíne:              Budapest III. kerület

Munkába állás kezdete:                   2014. február 17.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat magyar és angol nyelven, nettó fizetési igényed megjelölésével a megadott e-mail címre egy motivációs levéllel együtt, amiben kifejted, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő