www.cvonline.hu

Event gyakornok

  • A hirdetés 1274 napja lejárt

Kommunikációs ügynökség

Event divízióra gyakornokokat

keres azonnali kezdéssel

Követelmények:

  • folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • erős felhasználói szintű számítógépes tapasztalat (EXCEL, WOERD, POWERPOINT)
  • nagyfokú rugalmasság
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs képesség
  • csapatjátékos

Feladatok:

  • Rendezvényszervezői /Account asszisztensi munka
  • Ajánlatok/prezentációk készítésében való asszisztensi munka
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Adminisztráció, határidők pontos kezelése
  • Marketing stratégia kidolgozásában aktív részvétel

Amit kínálunk a gyakorlati időszakban:

  • Gyakornoki pozíció, gyakorlat leigazolása a gyakornoki idő leteltével
  • Referenciaanyag kiállítása a program végén
  • Egy kommunikációs cég működésének megismerése
  • Tapasztalatszerzés

Az önéletrajzokat az alábbi címre várjuk (tárgy mezőben név, event gyakornok megjelölése).

A beérkező pályázatokat bizalmasan kezeljük, de a jelentkezők nagy számára való tekintettel azokra sajnos csak pozitív elbírálás esetén tudunk válaszolni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok