www.cvonline.hu

Európai Stratégiai Beszerző

  • A hirdetés 404 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, nagynevű multi vállalatoknak beszállító vállalat részére keresünk két szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Kötőelemek beszerzése különböző eu-i beszállítóktól;
Vevői kapcsolattartás és tanácsadás (pl. adott termék mivel helyettesíthető, mikorra beszerezhető);
Termékárazás;
Gyártásban dolgozó szakemberek technikai támogatása;
Mérnökségi változtatások megvalósulásának biztosítása;
Riportolás a beszerzési igazgató részére.

Követelmények:

Releváns str. beszerzői tapasztalat, kötőelem beszállítók alapos ismerete, katalógusok ismerete
Aktív angol nyelvtudás
Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word)

Munkavégzés helye:

Pest megye, Vác-Fót régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Magas cafeteria
Bejárás szinte 100%-os támogatása
Egészségbiztosítás

Ideális pályázó:

Rendkívül jó kommunikációs képességgel rendelkezik, ugyanakkor szakmailag is erős - kötőelem alkatrészek területén. A szaktudásától függően egyik v. másik pozícióba lehet ideális.
Jól tud műszaki rajzokat is olvasni.
Akár juniorabb, de szakmája iránt elkötelezett juniorabb mérnökök jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Fót
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves